intelveluti - materiały tapicerskie intelveluti - materiały tapicerskie intelveluti - materiały tapicerskie

O nás

Intelveluti - budynek

Vítáme Vás

ITALVELLUTI se specializuje v distribuci vysoce kvalitních čalounických látek. Našimi dodavateli jsou největší italské firmy s renomé potvrzenou na mezinárodních trzích. Jsme zástupci těchto společnosti a jejich výrobky dodáváme nejen na polských trh, ale také na trhy sousedních zemí: Ukrajiny, Běloruska, Slovenska, Česka, Německa a Litvy.

Naše poslání

Našim posláním je popularizace a uvedení do prodeje výrobků, které svojí kvalitou vycházejí mimo rámec klasifikace polského nábytku v nejnižší evropské třídě. Vycházejíc zákazníkům vstříc, připravili jsme jedinečný distribuční systém založený na realizaci objednávek textilii a koženek v metráži a usní v pruzích, bez nutnosti objednávání celých břeven nebo velkých výrobních partii usní. Zákazník, pomocí našich katalogů, zavádí do své nabídky výrobky, které může obdržet v množství nezbytném pro plnění konkrétní objednávky. V praxi to znamená velmi bohatou nabídku, bez nákladů spojených s udržováním skladu a rizikem ze strany zákazníka.

Nové technologie a nejvyšší kvalita...

Atraktivní a moderní design...

Kvalita

Italvelluti je firmou, která vždy využívala inovační technologie v oblasti výroby textilii. Patřila k prvním výrobcům v Evropě, kteří používali počítačový systém CAD, podporující projektování a výrobu textilii.

V současné době společnost vlastní 3 závody v Montemurlo, v tom dvě tkalcovny: jedná se specializuje ve výrobě velurů a druhá ve výrobě žakarových látek. Firma se může také pochlubit moderními linkami na úpravu textilii. Tyto linky umožňují samostatné potahování látek impregnacemi různého druhu. Díky tomu v nabídce Italvelluti se nachází mimo jiné nehořlavé látky, které splňují požadavky evropské normy: „EN 1021 part. 1 a 2”. Také zabezpečení látek proti vzniku skvrn, jako je teflonování, nebo pomocí „ZERO SPOT SYSTEM”, firma provádí samostatně.

Moderní strojový park umožňuje Italvelluti neustále experimentovat s textilními technologiemi. Firma se může pochlubit mnohými patenty v oblasti textilii a jejich výroby. Klíčovou hodnotou pro Italvelluti je kvalita. Její kontrola probíhá na mnohých etapách: zkoušení surovin, příze, hotových látek, a ve firemní výzkumné laboratoři jsou určovány technologické parametry látek.

Během posledních let firma zavedla automatický systém barvení vzorků Lab-Dip. Díky tomu Italvelluti samostatně připravuje receptury barviv pro textilie. Toto řešení umožňuje uspokojit estetické požadavky nejnáročnějších zákazníků. Při dodržení příslušných minimálních výrobních požadavků, zákazník si může objednat libovolnou barvu, kterou Italvelluti je schopná bez problémů vyrobit.

Design

Od začátku Italvelluti se snažilo vytvořit rafinované, moderní látky s atraktivním designem. Během několika let firma spolupracovala s největšími autoritami v oblasti navrhování látek – mimo jiné s Mauro Lipparini, Laura Galetti nebo Claudio Nicolli. Firma má také vlastní designérskou pracovnu. Italvelluti jako jedna z prvních společnosti zavedla pojem kolekce v oblasti dekorativních látek. Tento pojem je založen na dovedném spojení látek s různými strukturami, barvami a vzory v jeden kompaktní tematický celek.

Každý rok firma Italvelluti uvádí na trh nové kolekce látek, přičemž přihlíží ke všem aktuálním trendům v oblasti designu a vybavení interiérů. Naši zákazníci mohou si být jisti, že s našimi látkami obdrží nejen kvalitu a zajímavou cenu, ale také nejmódnější vzory, barvy a úpravu látek. Naše nabídka v oblasti designu látek způsobuje, že se pravidelně účastníme exkluzivní akce, kterou je textilní veletrh „Proposte”, který se každý rok koná v Como.

S použitím nejnovějších technologii v textilním odvětví Italvelluti nabízí látky, které spojují nebanální estetické dojmy s mimořádnými funkcionálními přednostmi. Potvrzují to třeba inovační látky zabezpečené pomocí nanotechnologie „ZERO SPOT SYSTEM”, které se charakterizují mimořádnou odolnosti proti všem druhům nečistot a skvrn. Jiným příkladem může být také celá série látek s určením „open door”, které mohou být používány v interiérech a exteriérech.

Nabídka ITALVELLUTI byla rozšířená o italské přírodní anilinové a semianilinové čalounické kůže (značka ITALPELLE). Díky spolupráci s renomovanými dodavateli v naši nabídce najdete exkluzivní usně s různými technologiemi činění (korigování, ***), barvení a konečné úpravy. Každý sortiment je nabízen v mnoha různých barvách, jejichž počet může dosahovat sta odstínů. Doplněním nabídky jsou vysoce kvalitní koženky (značka ITALSKAY). Během jejich výroby byly použity nejnovější technologie a použitý design a barvy jsou výsledkem práce nejlepších italských designérů. Výsledkem je nabídka různých provedení výrobků, které je dokonce možné objednávat v metráži.

Naši nabídku využívají světové značky – naše výrobky dodáváme nejlepším výrobcům ve střední a východní Evropě. Jsme hrdi na to, že náš design přispívá k vzniku krásného, originálního nábytku, který si získává přízeň zákazníků.